Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 13 - Vestfold

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Andebu frivilligsentral Sandefjord silke.wrede@sandefjord.kommune.no 46933622 Silke Wrede
Færder Frivilligsentral Færder frivilligsentral@faerder.kommune.no 90687103 Lissbeth Sundby
Færder Frivilligsentral Færder frivilligsental@faerder.kommune.no 90687103 Lissbeth Sundby
Hof Frivilligsentral Holmestrand sonja.sotje-andresen@holmestrand.kommune.no 90478031 Sonja Søtje-Andresen
Holmestrand Frivillig sentral Holmestrand bjarne.mathisen@holmestrand.kommune.no 47656901 Bjarne Henning Mathisen
Horten frivilligsentral Horten Frivilligsentralen@horten.kommune.no 91691142 Cathrine Nordsteien Eriksen
Lardal frivilligsentral Larvik hanne.jensen.moth@larvik.kommune.no 90527679 Hanne Jensen Moth
Larvik frivilligsentral Larvik post@larvik.frivilligsentral.no 98231964 Tone Margaret Anderssen
Sande frivilligsentral Holmestrand toril.agedal@holmestrand.kommune.no 33787140 Toril Andersen
Sandefjord frivilligsentral Sandefjord leder@sandefjord.frivilligsentral.no 96095181 Elisabeth Fevang
Stokke Frivilligsentral Sandefjord post@stokke.frivilligsentral.no 94860564 Stine Rofeldt
Svelvik frivilligsentral Drammen heidi.smedsrud.hansen@drammen.kommune.no 90131722 Heidi Smedsrud Hansen
Tønsberg frivilligsentral Tønsberg annichen@frivillig-sentral.no 90589958 Annichen Pettersen
2018 © Norges Frivilligsentraler