Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 12 - Vestfold

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Andebu frivilligsentral Sandefjord silke.wrede@sandefjord.kommune.no 33439678 Silke Wrede
Hof Frivilligsentral Holmestrand Marit.sola@holmestrand.kommune.no Marit Sola
Horten frivilligsentral Horten horten.frivilligsentral@horten.kommune.no 91691142 Cathrine Nordsteien Eriksen
Lardal frivilligsentral Larvik hanne.jensen.moth@larvik.kommune.no 90527679 Hanne Jensen Moth
Larvik frivilligsentral Larvik post@larvik.frivilligsentral.no 98231964 Tone Margaret Anderssen
Nøtterøy Frivilligsentral Færder mai.elisabeth.ronander@faerder.kommune.no 33403685 Elisabeth Ronander
Sande frivilligsentral Sande i Vestfold toril.agedal@sande-ve.kommune.no 33787031 Toril Ågedal
Sandefjord frivilligsentral Sandefjord leder@sandefjord.frivilligsentral.no 96095181 Elisabeth Fevang
Stiftelsen Holmestrand Frivillig sentral Holmestrand grethla@frisurf.no 33051561 Bjarne Henning Mathisen
Svelvik frivilligsentral Svelvik postmottak@svelvik.kommune.no 33780100 Heidi Smedsrud Hansen
Tjøme frivilligsentral Færder lissbeth.sundby@faerder.kommune.no 33067930 Lissbeth Sundby
Tønsberg frivilligsentral Tønsberg annichen@frivillig-sentral.no 90589958 Annichen Pettersen
2018 © Norges Frivilligsentraler