Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 27

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Aukra frivilligsentral Aukra jens.petter.kjoll@aukra.kommune.no 46946044 Jens Petter Kjøll
Aure frivilligsentral Aure post@aure.frivilligsentral.no 48380862 Inger Lise Midtsæter
Averøy Frivilligsentral Averøy Merethe Sakshaug
Stordal frivilligsentral Fjord bjorg.jacobsen@fjord.kommune.no +4790529164 Bjørg Jacobsen
Frivilligsentralen i Norddal Fjord bjorg.kleppe@fjord.kommune.no 418 67 835 Bjørg Sætren Kleppe
Giske frivillighetssentral Giske erva@giske.kommune.no 70188130/40221129 Ernst Valderhaug
Hareid Frivilligsentral Hareid frivilleg@hareid.kommune.no 70095136 Heidi Pedersen Kvalsvik
Frivilligsentralen i Herøy Herøy i Møre og Romsdal frivillig@heroy.kommune.no 99210020 Britt Paulsen
Hustadvika frivilligsentral Hustadvika anne.holen.helseth@hustadvika.kommune.no 48162390 Anne Holen Helseth
Kristiansund Frivilligsentral Kristiansund post@kristiansund.frivilligsentral.no 98651784 Line Hoem
Molde frivilligsentral Molde frivilligsentralen@molde.kommune.no 97081206 Torunn Haldorsen
Nesset frivilligsentral Molde post@nesset.frivilligsentral.no 71231194 / 99109424 Marie Teigland
Rauma frivilligsentral Rauma post@rauma.frivilligsentral.no 71 16 61 89 Kairith Fugledal Kvarsnes
Stranda frivilligsentral Stranda audber@stranda.kommune.no 46411076 Aud Tomasgard Berstad
Sula frivilligsentral Sula sulafrivilligsentral@mimer.no 70191124 Jostein Håland
Surnadal Frivilligsentral Surnadal hilde.staveli.solli@surnadal.kommune.no 97112427 Hilde Staveli Solli
Frivilligsentralen i Sykkylven Sykkylven postmottak@sykkylven.kommune.no 90733379 Morten Oksavik
Tingvoll Frivilligsentral Tingvoll torstein.gjetvik@tingvoll.kommune.no 71532487 Torstein Gjetvik
Ulstein frivilligsentral Ulstein inger.dimmen@ulstein.kommune.no 98230613 Inger Anne Dimmen
Vestnes frivilligsentral Vestnes frivillig@vestnes.kommune.no 974 84 478 Karianne Bergset Austnes
Hornindal frivilligsentral Volda Hornindalfrivilligsentral@volda.kommune.no 41512813 Kristine Sofie Orheim Hansen
Frivilligsentralen i Volda Volda astrid.gjersdal@volda.kommune.no 91725639 Astrid Gjersdal
Sandøy Frivilligsentral Ålesund kine.blokhus@alesund.kommune.no 70165704 / 90783303 Kine Blokhus
Ørskog Frivilligsentral Ålesund gunnhild.irene.todal@alesund.kommune.no 97712943 Gunnhild Todal
Ålesund frivilligsentral Ålesund Siv.Katrin.Ulla@alesund.kommune.no 70164862 Siv Katrin Ulla
Haram frivilligsentral Ålesund ingvild.haram@alesund.kommune.no 95709923 Ingvild Haram
Ørsta frivilligsentral Ørsta frivillig@orsta.kommune.no 94876531 Rebecca Riise Bjerknes
2018 © Norges Frivilligsentraler