Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 39

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Åros Frivilligsentral Asker post@aros.frivilligsentral.no 93647905 Ingunn Fjæran
Arvid Askø
Heggedal nærmiljøsentral Asker post@iheggedal.no 97404280 Sverre Aae
Lene Dalebråten
Asker frivilligsentral Asker asker.frivilligsentral@asker.kommune.no 94176261 Erling Bergsaker
Jorunn Schie
Borgen nærmiljøsentral Asker Hilde.skogedal@paaborgen.no 47712633 Hilde Skogedal
Tor Ole Bergan
NaKuHel Asker Asker post@nakuhel.no 66987550 Jorunn Thon
Christian Dyresen
Hurum frivilligsentral Asker hurum.frivilligsentral@asker.kommune.no 47784916 Kjersti Smedstad
Erling Bergsaker
Røyken frivilligsentral Asker royken.frivilligsentral@asker.kommune.no 99517412 Christian Vesseltun
Erling Bergsaker
Vollen nærmiljøsentral Asker post@ivollen.no 98176329 Sanna Liisa Irene Antell
Marianne Riis Rasmussen
Klokkarstua Nærmiljøsentral Asker dagliglederknms@gmail.com 98646079 Kristin Samuelsen
Morten Rosmer
Stian Mørland
Rømskog frivilligsentral Aurskog-Høland frivillig@ahk.no 63852680 Rita Lindblad
Inger Olsen
Aurskog-Høland frivilligsentral Aurskog-Høland frivillig@ahk.no 63 85 26 80 Rita Lindblad
Inger Heggen Olsen
Bærum frivilligsentral Bærum post@baerum.frivilligsentral.no 97949356 Jorunn Liodden
Cecilie Rom
Fornebupiloten - nærmiljøsentral Bærum ingrid@fornebupiloten.no 97954934 Ingrid Brattset
Anne Hojem
Rykkinn frivilligsentral Bærum post@rykkinn.frivilligsentral.no 90134610 Benedicte Kristiansen
Britta Zeiner
Eidsvoll frivilligsentral Eidsvoll post@frivilligsentralen-eidsvoll.no 66107639 / 95223180 Irene Engeskaug
Kim Ankersten
Enebakk frivillighetssentral Enebakk frivillig@ienebakk.no 99491912 Lotte Sandvik
Tormod Berger
Frogn frivilligsentral Frogn post@frogn.frivilligsentral.no 41531413 Gro Paulsen
Gjerdrum frivilligsentral Gjerdrum shelli.lake@gjerdrum.kommune.no 488 62 197 Shelli Lake
Liv Minken
Hurdal Frivilligsentral Hurdal kristin.austrheim@hurdal.kommune.no 99777533 Kristin Austrheim
Marianne Strand
Jevnaker Frivilligsentral Aktiv Jevnaker Øyvind Sogn
Åse Skagnæs
Jevnaker Frivilligsentraler Jevnaker post@jevnaker.frivilligsentral.no +47 48405219 Øyvind Sogn
Monica Kornum
Åse Skagnæs
Skedsmokorset Frivilligsentral Lillestrøm arne.vik@skedsmokorset.org 63871277 Arne Vik
Eivind Klemp
Sørum frivilligsentral Lillestrøm post@sorum.frivilligsentral.no +4740036450 Mette Flaen
Terje Stigen
Skedsmo Frivilligsentral Lillestrøm vaso01@lillestrom.kommune.no 63812020 Vanja Sortnes
Jan Teksum
Fet frivilligsentral Lillestrøm Fetfrivilligsentral@lillestrom.kommune.no 41219146 Christin Johansen
Anneth Elise Winger
Lunner Frivilligsentral sør Lunner mona.haugen@lunner.kommune.no 40914933 Mona Irene Haugen
Liv Kopperud
Lunner Frivilligsentraler Lunner post@lunner.frivilligsentral.no 93229408/40914933 Toril Svendsbråten
Mona Haugen
Liv Kopperud
Lørenskog frivilligsentral Lørenskog frivillig@lorenskog.kommune.no 679 34444 Ingrid Smedstad
Nannestad frivilligsentral Nannestad post@nannestad.frivilligsentral.no 97761684 Bodil Luktvassli
Lisbeth Gulbrandsen
Nes Frivilligsentral Nes frivilligsentralen@nes.kommune.no 66104170 Synne Norum
Nesodden frivilligsentral Nesodden post@nesodden.frivilligsentral.no 48454848 Hege J. Emilsen
John Inge Muldal Erlandsen
Nittedal Frivilligsentral Nittedal frivilligsentral@nittedal.kommune.no 40016675 Nora Berge
Nordre Follo frivilligsentral - Kolbotn Nordre Follo frivilligsentralen.kolbotn@nordrefollo.kommune.no 66815090/97653131 Anne Solhaug
Nordre Follo frivilligsentral – Ski Nordre Follo frivilligsentralen.ski@nordrefollo.kommune.no 99216823 Anita Røkholt
Greverud Nærmiljøsenter Nordre Follo marit.strander@derdubor.org +47 41429695 Håkon Kringstad
Marit Strander
Espen Øvergaard
Gisle Lunde
Rælingen frivilligsentral Rælingen susanne.andersen@ralingen.kommune.no 47693433 Susanne Andersen
Joril Fagerås
Ullensaker Frivilligsentral Ullensaker frivilligsentralen@ullensaker.kommune.no 66108438 Rita Fjeld Hovden
Bjørn Engebø
Vestby frivilligsentral Vestby vestby.frivilligsentral@gmail.com 64952560 Ane Nordskar
Camilla Damengen
Ås frivilligsentral Ås frivillig@as.kommune.no 90819958 Maria-Therese Jensen

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (3. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler