Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 25

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Bamble frivilligsentral Bamble kirsti.marie.thorsen.ourdahl@bamble.kommune.no 46828063 Kirsti Marie Ourdal
Herre Nærmiljøsentral Bamble Marie Louise Kayiganwa
Drangedal frivilligsentral Drangedal post@drangedal.frivilligsentral.no 94162661 Trine Anette Østenå
Ådne Røili
Fyresdal frivilligsentral Fyresdal anne.lise.greivstad@fyresdal.kommune.no 94873640 Anne Lise Greivstad
Arne Dag Lassemo
Hjartdal frivilligsentral Hjartdal post@hjartdal.frivilligsentral.no 48 23 77 91 Torunn Gjerjordet
Åse Flatland
Kragerø Frivilligsentral Kragerø post@kragero.frivilligsentral.no 35981340 Solveig Kivle
Arne-Thore Nygaard
Kviteseid Frivilligsentral Kviteseid post@kviteseid.frivilligsentral.no 96624412 Stian Hauge
Cecilie Austjore-Hosum
Bø Frivilligsentral (Telemark) Midt-Telemark bo.frivillig@redcross.no 35953200 Tone Mikelborg
Anita Fredly
Sauherad Frivilligsentral Midt-Telemark post@frivilligsauherad.no 99234591 Sigrid Haukvik
Lisa Aarnes
Torbjørn Kallestad
Nissedal frivilligsentral Nissedal nissedal.frivilligsentral@gmail.com 996 36 626 Renate Hassel
Jon Inge Nordbø
Nome Frivilligsentral Nome holtersolbjorg@gmail.com 93087655 Solbjørg Holter
Per Bjørn Stoa
Notodden frivilligsentral Notodden nina.sagafoss@notodden.kommune.no 97053374 Nina Sagafoss
Grethe Trovi Duesund
Porsgrunn Frivilligsentral Porsgrunn hans.petter.teigen@porsgrunn.kommune.no 35 55 71 55 Hans-Petter Teigen
Hans-Petter Teigen
Herøya Nærmiljøsenter Porsgrunn bodil@derdubor.org 90757463 Gordon Kleppe
Bodil Karin Kleppe
Wenche Stormoen Larsen
Seljord frivilligsentral Seljord post@seljordfrivillig.no 41478200 Rikke Christine Roseng
Siljan frivilligsentral Siljan post@siljan.frivilligsentral.no 99388894 Brynjar Rismyhr
Karoline Tveitan
Menstad frivilligsentral Skien linda.asulfsen@skien.kommune.no 35913912 Linda Åsulfsen
SMK Frivilligsentral Skien post@smk.frivilligsentral.no 90708508 Dina Rigby
Oddvar Linga
Gulset Nærmiljøsenter Skien frivillig@gulset.org 93427416 Lars Erik Finholt
Elisabeth Helgen
Frogner Nærmiljøsenter Skien frogner@derdubor.org 91135095 Gisle Lunde
Odd Arvid Stykket
Stine Jensen
Bakken Nærmiljøsenter Skien bakken@derdubor.org 99203520 Tarjei Dale
Karen Ragnarsdottir
Gisle Lunde
Klyve nærmiljøsenter Skien klyve@derdubor.org 41348862 Lise Ripegutu
Kristin Fougner
Stian Holtskog
Siv Roalstad
Rjukan og Tinn Frivilligsentral Tinn anette.gutman@tinn.kommune.no 90258062 Anette Gutman
Tokke Frivilligsentral Tokke tokke.frivilligsentral@gmail.com 99202501 Sabine Gati
Ingrid Seltveit
Vinje frivilligsentral Vinje frivilligsentralen@vinje.kommune.no 48135361 Ea Kristine Bakken

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (3. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler