Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 60

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Flatanger Frivilligsentral Flatanger eldri.trana@flatanger.kommune.no 47636915 Eldri Sivertsen Trana
Frosta frivillighetssentral Frosta frosta.frivillighetssentral@frosta.kommune.no 48991951 Eli Vist
Frøya frivilligsentral Frøya siw-aina.stromoy@froya.kommune.no 94037950 Siw Aina Strømøy
Grong frivillighetssentral Grong post@grong.frivilligsentral.no 94196487 Edel Marit Blomkvist
Halsa frivilligsentral Heim post@halsa.frivilligsentral.no 90242585 Tove Karin Halse Lervik
Hemne frivilligsentral Heim post@hemne.frivilligsentral.no 97196302 Marte Bugten
Hitra frivilligsentral Hitra post@hitra.frivilligsentral.no 468 05 898 Eldbjørg Broholm
Holtålen frivilligsentral Holtålen laila.g.kokkvoll@holtalen.kommune.no 41930211 Laila Grønli Kokkvoll
Høylandet frivilligsentral Høylandet hoylandet.frivilligsentral@gmail.com 95019748 Bjørg Olaug Grongstad
Mosvik frivilligsentral Inderøy mosvik.frivilligsentral@gmail.com 922 51 480 Bjørn Chruicshank
Frivillig Inderøy SA Inderøy annekjersti@frivilliginderoy.no 45804676 Anne Kjersti Bakstad
Rissa frivilligsentral SA Indre Fosen post@rissa.frivilligsentral.no 95077858 Tina Sylthe
Leksvik frivilligsentral Indre Fosen bahindrum@gmail.com 91379984 Bård Hindrum
Levanger Frivilligsentral Levanger post@levanger.frivilligsentral.no 99113569 Åse Saltvik
Lierne frivilligsentral Lierne post@lierne.frivilligsentral.no 46843989 Lena Gjertsås
Melhus frivilligsentral Melhus post@melhus.frivilligsentral.no 90278305, 72858108, 72858115 Jorunn Merete Frengen
Meråker frivilligsentral Meråker asmund.overkil@meraker.kommune.no 92807952 Åsmund Øverkil
Midtre Gauldal frivilligsentral Midtre Gauldal frivillig@mgk.no 72403636 / 41211427 Trude Solem Heggdal
Namsos Frivilligsentral Namsos sissel.thorsen@redcross.no 469 04 544 Sissel Thorsen
Namdalseid frivilligsentral Namsos namdalseid.frivilligsentral@gmail.com 74217100 Monica Sotberg
Skorovas Liv frivilligsentral Namsskogan skorovas.liv@gmail.com 481 89 250 Styret
Namsskogan frivilligsentral Namsskogan post@namsskogan.frivilligsentral.no 90756921 Anne Elisabeth Brekkvassmo
Vikna frivilligsentral Nærøysund f-vikna@online.no 74392600 Ann Heidi Buvarp
Nærøy frivilligsentral Nærøysund naroy@nfrivillig.no 90052691 Torunn Neerland
Oppdal frivilligsentral Oppdal oppdal.frivilligsentral@oppdal.com 47925099 May-Britt Aagård
Orkland frivilligsentral Avd. Meldal Orkland post@meldal.frivilligsentral.no 724 67 300 Tom Brendmo
Orkland frivilligsentral Avd. Agdenes Orkland frivilligsentral@agdenes.kommune.no 724 67 300 Tom Brendmo
Orkland frivilligsentral Avd. Orkanger Orkland Tom.Brendmo@orkland.kommune.no 724 67 300 Tom Brendmo
Snillfjord frivilligsentral Orkland frivillig@snillfjord.as 45834676 Nina Mjør
Overhalla frivilligsentral Overhalla post@overhallafrivilligsentral.no 955 59 139 Line Therese Rosenfors
Skage frivilligsentral Overhalla post@skage.frivilligsentral.no 979 67 278 Knut Th. Flåtter
Røyrvik Frivilligsentral Raarvikhe - Røyrvik post@royrvik.frivilligsentral.no +47 98 08 53 28 Jorunn F. Vollmo
Rennebu frivilligsentral Rennebu post@rennebu.frivilligsentral.no 72426264/91731174 Maj Britt Svorkdal Hess
Rindal frivilligsentral Rindal anni.karlstrom@rindal.kommune.no 41445620 Anni Karlstrøm
Røros frivilligsentral Røros berit.sevatdal@roros.kommune.no 928 43 261 Berit Kristin Sevatdal
Selbu frivilligsentral Selbu frivillig@selbu.kommune.no 97409162 Karin Galaaen
Skaun frivilligsentral Skaun fvs@skaun.kommune.no 94143066 Siri Grøttjord
Snåsa Bygdesentral Snåase - Snåsa snasa.bygdesentral@gmail.com 91372250 Astrid F. Bratlie
Beitstad Frivilligsentral Steinkjer frivillig@beitstad.no 99248590 Grete Folden
Stod frivilligsentral Steinkjer frivillig@stod.no 94173476 Nina Rygg og Karin Kristiansen
Stjørdal Frivilligsentral SA Stjørdal siribones.frivi@gmail.com 93008974 Siri Bones
Kattem Frivilligsentral Trondheim post@kattem.frivilligsentral.no 99729171 Gunn Kristin Nilsen
Klæbu frivilligsentral Trondheim post@klabu.frivilligsentral.no 99006598 Lillian Hofnes Waaden
Presthus Frivilligsentral Trondheim post@presthus.frivilligsentral.no 90954102 Sølvi Kvam
Løkkan frivilligsentral Trondheim post@lokkan.frivilligsentral.no 95474662 Hilde G Skaret
Strinda frivilligsentralen Trondheim post@strinda.frivilligsentral.no 480 49 452 Anne Karin V. Nilsen
Jekken Frivilligsentral Trondheim post@jekken.frivilligsentral.no 46947541 Isabel Lydersen Måsvær
Nardo og omegn frivilligsentral Trondheim post@nardo.frivilligsentral.no 48188214 Sølvi Dørum Kailasanathan
Byåsen frivilligsentral Trondheim post@byasen.frivilligsentral.no 477 05 829 Marit Helen Erland
Østbyen frivilligsentral Trondheim post@ostbyen.frivilligsentral.no 73 51 07 00 Thomas Bakken
Ila frivilligsentral AS Trondheim post@ila.frivilligsentral.no 46652520 Annette Taraldsen
Saupstad frivilligsentral Trondheim post@saupstad.frivilligsentral.no 97770746 Lene Østerlie (Konstituerende daglig leder)
Tegnspråklig frivilligsentral Trondheim Trondheim post@tegnspraklig.frivilligsentral.no 90899085 Gerd-Unni Rougnø
Sjetne frivilligsentral Trondheim post@sjetne.frivilligsentral.no 94127844 Siri Kvande
Tydal frivilligsentral Tydal oddveig.martine.rotvold@tydal.kommune.no 73815900/95732313 Oddveig Martine Rotvold
Frivillig Verdal Verdal post@verdal.frivilligsentral.no 91337880 Hege Anita Austad
Åfjord frivilligsentral Åfjord post@afjord.frivilligsentral.no 90683556 Bjørn Arne Hosen
Roan frivilligsentral SA Åfjord post@roan.frivilligsentral.no +4741324892 ingen daglig leder
Bjugn frivilligsentral Ørland anna.lyngstad@orland.kommune.no Anna Lyngstad
Ørland frivilligsentral Ørland margaret.aune@orland.kommune.no 91692869 Margaret Aune
2018 © Norges Frivilligsentraler