Nettverk

Oversikt over nettverkene. Klikk på lenkene for detaljer.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Nettverk Sentraler Medlem Nettv.leder Sentral Tlf E-post
Øst Norge 107 103
(Ikke plassert) 1 1
Buskerud Øvre 13 12 Morten Heggelund Hole frivilligsentral 480 27 200 Morten.Heggelund@Hole.Kommune.no
Follo - Akershus Vest 14 13 Gro Paulsen Frogn frivilligsentral 415 31 413 gro.paulsen@frogn.kommune.no
Glåmdalsnettverket 7 7 Aud Ingrid Olstad Kongsvinger frivilligsentral 990 24 817 post@kongsvinger.frivilligsentral.no
Gudbrandsdal 10 10 Ella Hoel
Inger Kari Sæta
Friviljugsentralen i Lom
Vågå frivillighetssentral
996 93 847
990 41 280
ella.hoel@lom.kommune.no
inger-kari.sata@vaga.kommune.no
Mjøsnett 7 7 Anne Thingstad Eriksen Hamar frivilligsentral 406 94 972 hamar@frivillighet.no
Oppland 21 21 Marte Tangen Vang frivilligsentral 468 16 473 frivilligsentralen@vang.kommune.no
Romeriksnett 15 15 Ragnar Heide Aurskog-Høland frivilligsentral 957 69 107 ragnar.heide@ahk.no
Vannposten 10 9 Rigmor Råen Kongsberg frivillighetssentral 481 66 239 rigmor.raen@kongsberg.kommune.no
Østerdalsgruppa 9 8 Rigmor Lundberg Foreningen Tolga frivilligsentral 930 15 459 post@tolga.frivilligsentral.no
Sør Norge 113 109
(Ikke i bruk) 2 2
Akerselva 7 7 Elsbet Pilskog SAFIR - Senter for frivillig innsats i rusfeltet 404 13 929 elsbet.pilskog@bymisjon.no
Aust-Agder 11 11 Cecilie Hagen Froland frivilligsentral 917 57 594 post@froland.frivilligsentral.no
Midt-Agder 11 9 Anne Fauske Bygland frivilligsentral 945 10 770 post@bygland.frivilligsentral.no
Oslo Nord 8 8 Eva Morton Haugerud frivilligsentral 958 70 113 eva.morton@bal.oslo.kommune.no
Oslo Sør 7 6 Anne Ilseng Manglerud frivilligsentral 909 31 911 anne.ilseng@bos.oslo.kommune.no
Oslo Vest 7 7 Esther Marie Lier Ullern frivilligsentral 971 86 265 esther.marie.lier@bymisjon.no
Telemark 17 17 Gisle Lunde
Solveig Kivle
Gulset Nærmiljøsenter
Kragerø Frivilligsentral
911 35 095
952 03 344
gisle.lunde@gulset.org
solveig@kragero.frivilligsentral.no
Vest-Agder 1 12 11 Katrine Raen Vatne Hægebostad Frivilligsentral 900 24 094 post@haegebostad.frivilligsentral.no
Vestfold 12 12 Toril Ågedal Sande frivilligsentral 33787031/94160750 toril.agedal@sande-ve.kommune.no
Østfold Indre 8 8 Rosmari Neset Rakkestad frivilligsentral 468 09 590 rosmari.neset@rakkestad.kommune.no
Østfold Ytre 11 11 Wenche Erichsen Halden frivilligsentral 916 35 173 post@halden.frivilligsentral.no
Vest Norge 106 98
(Ikke plassert) 3 2
Hardanger og Voss 5 4 Sidsel Haugen Stiftinga Grannehjelpa - frivilligsentralen i Kvam 901 22 688 sidsel@grannehjelpa.no
Jæren 7 7 Ann Kristin N Hatletvedt Klepp frivilligsentral 900 87 472 aknh@klepp.kommune.no
Nettverk Sentrum 8 8 Berit Dagny Gjerstad Åsane frivilligsentral 55567245/94522139 berit.gjerstad@bergen.kommune.no
Nord Rogaland 6 6 Gerd Jorunn Christensen Tysvær frivilligsentral 474 87 949 gerd.christensen@bymisjon.net
Nordfjord 6 6 Elfrid Rauset Håheim Gloppen frivilligsentral 921 20 505 post@gloppen.frivilligsentral.no
Nordhordaland 5 4 Rune Rydland Radøy Frivilligsentral 915 49 660 rune.rydland@radoy.kommune.no
Nordre Sunnmøre 9 7 Ernst Valderhaug Giske frivillighetssentral 402 21 129 erva@giske.kommune.no
Romsdal og Nord-Møre 12 10 Jens Petter Kjøll Aukra frivilligsentral 469 46 044 jens.petter.kjoll@aukra.kommune.no
Ryfylke 6 6 Jeanette Osberg Eiganes Tasta frivilligsentral 905 08 526 jeanette.osberg@stavanger.kommune.no
Sogn 6 6 Anita Kjørlaug Luster frivilligsentral 456 65 954 post@luster.frivilligsentral.no
Sunnfjord 8 7 Bente Nilsen Flora frivilligsentral 902 22 692 Bente.Nilsen@flora.kommune.no
Sunnhordaland 7 7 Solveig Kvamme Etne frivilligsentral 902 38 354 frivillig.etne@gmail.com
Sør-Rogaland 5 5 Torill Lode Time frivilligsentral 905 29 346 torill.lode@time.kommune.no
Søre Sunnmøre 5 5 Inger Anne Dimmen Ulstein frivilligsentral 982 30 613 inger.dimmen@ulstein.kommune.no
Vest 8 8 Astrid Myran Aarvik Laksevåg frivilligsentral 409 22 846 astrid.aarvik@bergen.kommune.no
Midt/Nord Norge 120 110
Finnmark 12 10 Asbjørn Nyborg Mienna Alta frivilligsentral 902 15 278 asbjorn.mienna@alta.kommune.no
Fjellregionen 15 15 Maj Britt Svorkdal Hess
Trude Solem Heggdal
Rennebu frivilligsentral
Midtre Gauldal frivilligsentral
917 31 174
41211427/91724022
post@rennebu.frivilligsentral.no
trude.heggdal@mgk.no
Helgeland 15 12 Trine-Lise Skreslett Hemnes frivilligsentral 949 76 348 frivi-h@online.no
Kystnettverket 8 8 Bjørn Arne Hosen Åfjord frivilligsentral 906 83 556 post@afjord.frivilligsentral.no
Nord-Trøndelag Nord 11 10 Knut Th. Flåtter Skage frivilligsentral 979 67 278 post@skage.frivilligsentral.no
Nord-Trøndelag Sør 11 11 Hege Anita Austad Frivillig Verdal 913 37 880 post@verdal.frivilligsentral.no
Salten 10 9 Aslaug Bartholsen Steigen frivilligsentral 454 88 929 frivillig@steigen.kommune.no
Troms-nettverket 20 18 Elsa Holm
Kolbjørn Sjøseth
Lise Olsen Tråsdahl
Gratangen frivillighetssentral SA
Lavangen frivilligsentral
Frivilligsentralen i Målselv
909 27 988
480 64 520
415 13 135
frivillig@gratangen.kommune.no
kolbjorn.sjoseth@lavangen.kommune.no
frivillig@nordpaa.no
Trondheim 12 11 Anne Karin V. Nilsen Strinda frivilligsentralen 480 49 452 post@strinda.frivilligsentral.no
Vesterålen/Lødingen 6 6 Unni Glad Sortland frivilligsentral 913 49 805 post@sortland.frivilligsentral.no
2018 © Norges Frivilligsentraler