Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 39

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Sirdal Frivilligsentral Sirdal Alf Sveinung Haughom
Lillesand frivilligsentral Lillesand post@lillesand.frivilligsentral.no 97778558 Anja Eileen Madshaven
Guro Nicolaisen
Anette Lauvås Haabesland
Kristiansand Frivilligsentraler 1 Kristiansand anne.grete.widding@kristiansand.kommune.no 99106262 Anne Grete Widding
Anne Aunevik
Birkenes Frivilligsentral Birkenes frivillig@birkenes.kommune.no 91364595 Anne-Karin Tveide
Thor Knutson
Stiftelsen Evje og Hornnes frivilligsentral Evje og Hornnes Frivilligsentral@e-h.kommune.no 97418570 Anne-Marie Birkeland
Roy Frimanslund
Songdalen frivilligsentral Kristiansand frivillig@songdalenfs.no 94880903 Aud Urdal
Eldbjørg Sivertsen
Lyngdal frivilligsentral Lyngdal beate.marie.johnsen@lyngdal.kommune.no 94506020 Beate Marie Johnsen
Marnardal frivilligsentral Lindesnes post@marnardal.frivilligsentral.no +4748211762 Brit Mjåland
Astrid Leirkjær
Elisabeth Stenberg
Åseral Frivilligsentral Åseral post@aseral.frivilligsentral.no 91793233 Camilla Systad
Lennart Reiersdal
Gjerstad frivilligsentral Gjerstad elisabeth.aspesaeter@gjerstad.kommune.no 480 92 359 Elisabeth Aspesæter
John Johansen
Tromøy frivilligsentral Arendal post@tromoy.frivilligsentral.no 99594818 Ellen Dale
Hisøy frivilligsentral Arendal hifrivil@gmail.com 909 99 541 Else Sofie Dannevig
Lise-Marie Bygland
Moltemyr Nærmiljøsenter Arendal moltemyr@derdubor.org 91135095 Gisle Lunde
Eva B Lieng
Bygland Frivilligsentral Bygland post@bygland.frivilligsentral.no Daglig leder: 94510770/Utstyrssentral: 94502858 Guro Kvaale Skibsrud
Søgne frivilligsentral Kristiansand heidi.johansen@kristiansand.kommune.no 48295812 Heidi Johansen
Hægeland og Øvrebø frivilligsentral Vennesla post@hegelandogovrebo.frivilligsentral.no 412 82 946 Hilde Ø. Nordhagen
Øyvind Andersen
Frivilligsentralen Kirkens Bymisjon Kristiansand inger.ommedal@bymisjon.no 97653190 Inger May Ommedal
Kvinesdal Frivilligsentral Kvinesdal isa@kvinesdal.kommune.no 99101536 Irene Gullestad Sandtorv
Brita Galdal
Kristiansand Frivilligsentraler 2 Kristiansand Irene.kaspersen@kristiansand.kommune.no 93087924 Irene Kaspersen
Anne Aunevik
Lindesnes frivilligsentral Lindesnes post@lindesnes.frivilligsentral.no 41441551 Jan Melvin Kleiven
Norman Udland
Vennesla Frivilligsentral Vennesla post@vennesla.frivilligsentral.no 90220440 John Helge Austgulen
Hege Margrethe Ekberg
Audnedal frivilligsentral Lyngdal jorunn.bakke.flottorp@lyngdal.kommune.no 94530938 Jorunn Flottorp
Jan Seland
Froland frivilligsentral Froland post@froland.frivilligsentral.no 917 57 594 Kari Beate Kittelsen
Johnny Østreim
Hægebostad Frivilligsentral Hægebostad post@haegebostad.frivilligsentral.no 90024094 Katrine Raen Vatne
Arnfinn Hobbesland
Hope Frivilligsentral Risør knut.jost.arntzen@risor.kommune.no Knut Jost Arntzen
Vegårshei frivilligsentral Vegårshei frivillig@vegarsheifs.no 95810581 Kristine Simonstad
Eystein Loftesnes
Risør frivilligsentral Risør knut.jost.arntzen@risor.kommune.no 99596988 Lene Gunstensen
Knut Jost Arntzen
Flekkefjord frivilligsentral Flekkefjord marianne.hafte@flekkefjord.kommune.no 94148944 Marianne Hafte
Arne Birkedal
Flekkefjord Frivilligsentral Aktiv Ung Flekkefjord Marianne Hafte
Arne Birkedal
Tvedestrand Frivilligsentral Tvedestrand post@tvedestrand.frivilligsentral.no 91602171 Marianne Landaas
Anette Pedersen
Bykle Frivilligsentral Bykle merete.egeland@bykle.kommune.no 99631595 Merete Egeland
Helga Jacobsen
Grimstad Frivilligsentral Grimstad frivilligsentralen@grimstad.kommune.no 975 91 506 Natália Hepnerová
Karin Glomsaker
Iveland frivilligsentral Iveland iveland.fs@gmail.com 41482383 Ragnhild Lilletveit
Thor Olav Reiersdal
Mandal frivilligsentral Lindesnes post@mandal.frivilligsentral.no 38268833/90858565 Reidun Hinna
Jon Inge AAsen
Åmli Frivilligsentral Åmli aamli.frivilligsentral@outlook.com 41284418 Stine Rieffestahl
Natalie Kjeldgaard Lien
Eydehavn-Kuben frivilligsentral Arendal eydehavn.kuben.frivilligsentral@gmail.com 45 00 91 93 Synnøve Hagane
Cathrine Berge
Blå Kors frivilligsentral Kristiansand Kristiansand pfs@blakors.no 38610588 Trygve Holtskog
Edmund Birkedal
Tyholmen frivilligsentral Arendal tyholmen.frivilligsentral@gmail.com 94970584 Valerie Anne Cantero
Eldbjørg Y. Tengelsen
Farsund Frivilligsentral Farsund post@farsund.frivilligsentral.no 909 77 021 Øystein Mikalsen

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (3. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler