Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 36

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Hisøy frivilligsentral Arendal hifrivil@gmail.com 909 99 541 Tone Evelyn Hansen
Tyholmen frivilligsentral Arendal tyholmen.frivilligsentral@gmail.com 94970584 Valerie Anne Cantero
Tromøy frivilligsentral Arendal post@tromoy.frivilligsentral.no 90971733 Marius Norheim Rasmussen
Eydehavn-Kuben frivilligsentral Arendal eydehavn.kuben.frivilligsentral@gmail.com 45 00 91 93 Synnøve Hagane
Birkenes Frivilligsentral Birkenes frivillig@birkenes.kommune.no 91364595 Anne-Karin Haugstulen Tveide
Bygland Frivilligsentral Bygland post@bygland.frivilligsentral.no 94510770 Anne Fauske
Bykle Frivilligsentral Bykle merete.egeland@bykle.kommune.no 941 75 773 Merete Egeland
Stiftelsen Evje og Hornnes frivilligsentral Evje og Hornnes anne-marie.birkeland@e-h.kommune.no 97418570 Anne-Marie Birkeland
Farsund Frivilligsentral Farsund post@farsund.frivilligsentral.no 909 77 021 Øystein Mikalsen
Flekkefjord frivilligsentral Flekkefjord marianne.hafte@flekkefjord.kommune.no 94148944 Marianne Hafte
Froland frivilligsentral Froland post@froland.frivilligsentral.no 917 57 594 Kari Beate Kittelsen
Gjerstad frivilligsentral Gjerstad elisabeth.aspeseter@gjerstad.kommune.no 480 92 359 Elisabeth Aspesæter
Grimstad Frivilligsentral Grimstad frivilligsentralen@grimstad.kommune.no 975 91 506 Thea Lyssand
Hægebostad Frivilligsentral Hægebostad post@haegebostad.frivilligsentral.no 90024094 Katrine Raen Vatne
Iveland frivilligsentral Iveland iveland.fs@gmail.com 41482383 Thor Olav Reiersdal
Søgne frivilligsentral Kristiansand post@sogne.frivilligsentral.no 48295812 Heidi Johansen
Songdalen frivilligsentral Kristiansand frivillig@songdalenfs.no 94880903 Aud Urdal
Kristiansand Frivilligsentraler (V) Kristiansand Irene.kaspersen@kristiansand.kommune.no 93087924 Irene Kaspersen
Kristiansand Frivilligsentraler (RT) Kristiansand anne.grete.widding@kristiansand.kommune.no 99106262 Anne Grete Widding
Frivilligsentralen Kirkens Bymisjon Kristiansand post@skbk.no 38120170 Bjørnar Abusdal
Posebyen frivilligsentral Kristiansand pfs@blakors.no 38610588 Camilla Rasch
Kvinesdal frivilligsentral Kvinesdal isa@kvinesdal.kommune.no 99101536 Irene Gullestad Sandtorv
Lillesand frivilligsentral Lillesand post@lillesand.frivilligsentral.no 97778558 Anja Eileen Madshaven
Mandal frivilligsentral Lindesnes post@mandal.frivilligsentral.no 38268833/90858565 Reidun Bruskeland Hinna
Lindesnes frivilligsentral Lindesnes post@lindesnes.frivilligsentral.no 41441551 Melvin Kleiven
Marnardal frivilligsentral Lindesnes post@marnardal.frivilligsentral.no 95854995 Vibeke Wærn
Audnedal frivilligsentral Lyngdal jorunn.bakke.flottorp@lyngdal.kommune.no 94530938 Jorunn Flottorp
Lyngdal frivilligsentral Lyngdal post@lyngdal.kommune.no 94506020 Beate Marie Johnsen
Risør frivilligsentral Risør Frivillighetssentralen@risor.kommune.no 37149777
Tvedestrand Frivilligsentral Tvedestrand frivillig@tvedestrand.kommune.no 945 01 500 Lars-Henrik Molleklev
Valle frivilligsentral Valle sondre.dokken@valle.kommune.no 90724075 Sondre Rua Dokken
Vegårshei frivilligsentral Vegårshei frivillig@vegarshei.info 95810581 Aud Torunn Vegerstøl
Vennesla Frivilligsentral Vennesla mariann@vennesla.frivilligsentral.no 90220440 Jorunn Sagen Olsen
Hægeland og Øvrebø frivilligsentral Vennesla post@hegelandogovrebo.frivilligsentral.no 412 82 946 Hilde Ø. Nordhagen
Åmli Frivilligsentral Åmli aamli.frivilligsentral@dukamail.no 37185287 Sigrid Engenes
Åseral Frivilligsentral Åseral post@aseral.frivilligsentral.no 41209168 Kristina H. Naglestad
2018 © Norges Frivilligsentraler