Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 108

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Stor-Elvdal Frivilligsentral Stor-Elvdal post@stor-elvdal.frivilligsentral.no 40437903 Adam Bielek
Folldal frivilligsentral Folldal post@folldal.frivilligsentral.no 95419004 Aina Therese Bakke
Flå frivilligsentral Flå post@flaa.frivilligsentral.no 32053600 Andrine Lillebo Markegaard
Østre Toten frivillighetssentral Østre Toten post@otfs.no 48045307 Anne Beate Bakken
Modum frivilligsentral Modum frivilligsentral@modum.kommune.no 95174474 Anne Skaalien
Hamar frivilligsentral Hamar hamar@frivillighet.no 62 51 00 96 Anne Thingstad Eriksen
Rømskog frivilligsentral Rømskog frivilligsentralen@romskog.kommune.no 93973964 Annemieke van Middelaar
Nord-Odal frivilligsentral Nord-Odal post@frivilligsentral.com 942 10 418 Arild Hovden
Frivillighetssentralen Skedsmokorset, Huseby Gård Skedsmo arne.vik@skedsmokorset.org 63871277 Arne Vik
Kongsvinger frivilligsentral Kongsvinger post@kongsvinger.frivilligsentral.no 99024817 Aud Ingrid Olstad
Sør-Fron Frivilligsentral Sør-Fron Bergljot.Maehlum@sor-fron.kommune.no 94886138 Bergljot Mæhlum
Vestby frivilligsentral Vestby vestby.frivilligsentral@gmail.com 64952560 Berit Sandvig
Eidskog frivilligsentral Eidskog efrivill@online.no 628 30 900 Bjørg Skovseth Dyblie
Frivilligsentralen i Sel Sel frivilligsentralen@sel.kommune.no 45661814 Bjørn Randen
Nore og Uvdal frivilligsentral Nore og Uvdal bgha@noreuvdal.no 31024000 Britt Guton Halland
Røyken frivilligsentral Røyken frivilligsentralen@rkn.no 31296294 Christian Vesseltun
Gausdal frivilligsentral Gausdal edel.klaape-aasdal@gausdal.kommune.no 922 27 970 Edel Klaape-Aasdal
Friviljugsentralen i Lom Lom ella.hoel@lom.kommune.no 99693847 Ella Hoel
Trysil frivilligsentral Trysil post@trysil.frivilligsentral.no 47472918 Ester Borg Rasmussen
Frivilligsentralen i Sør-Aurdal Sør-Aurdal post@sor-aurdal.frivilligsentral.no/frivilligsentralen.astri@gmail.com 953 01 895/468 93 709 Ester Kulterud
Åsnes frivilligsentral Åsnes afrivill@online.no 62951198 Geir Toverud
Frogn frivilligsentral Frogn post@frogn.frivilligsentral.no 41531413 Gro Paulsen
Tynset frivilligsentral Tynset post@tynset.frivilligsentral.no 41651712 Gudrun Bakken
Ål frivilligsentral Ål frivilligsentralen@aal.kommune.no 90777495 Gunn Marit Oleivsgard
Vestre Toten frivilligsentral Vestre Toten frivive@online.no 61 19 22 66 Gunnhild Andersen
Rykkinn frivilligsentral Bærum post@rykkinn.frivilligsentral.no 90134610 Haimi Mahari
Nesbyen frivilligsentral Nes i Buskerud frivillig.nes@tubfrim.no 320 71 610 Hanna G. Smette
Sør-Odal frivillighetssentral Sør-Odal frivillig@sor-odal.kommune.no 47610312 Hanne Aandstad
Gjerdrum frivilligsentral Gjerdrum hanne.cathrine.rud@gjerdrum.kommune.no 66106252 Hanne Rud
Ringerike frivilligsentral Ringerike post@ringerike.frivilligsentral.no 32142100 Hanne Skrataas
Nittedal Frivilligsentral Nittedal post@nittedalfrivilligsentral.no 40016675 HappyTom Christiansen
Bykle Frivilligsentral Bykle harald.von.krogh@bykle.kommune.no 91718300 Harald von Krogh Alfstad
Nesodden frivilligsentral Nesodden post@nesodden.frivilligsentral.no 48454848 Hege J. Emilsen
Torpa/Nordre Land frivillighetssentral Nordre Land hilde.lindahl@nordre-land.kommune.no 99710340 Hilde Lindahl
Rollag og Veggli frivilligsentral Rollag frivillig@rollag.kommune.no 40912463 Hilde Rostad
Borgen nærmiljøsentral Asker post@paaborgen.no 47712633 Hilde Skogedal
Gran frivilligsentral Vassenden Gran post@gran.frivilligsentral.no 97551482 Hilde Tangen
Gran frivilligsentral - Frivillighetens servicekontor Gran post@gran.frivilligsentral.no 97551482 Hilde Tangen
Gran frivilligsentral Ung Gran post@gran.frivilligsentral.no 97551482 Hilde Tangen
Gran flerkulturelle frivilligsentral Gran post@gran.frivilligsentral.no 97551482 Hilde Tangen
Gran frivilligsentral Marka-Skjervum Gran post@gran.frivilligsentral.no 97551482 Hilde Tangen
Gran frivilligsentral Brua Gran post@gran.frivilligsentral.no 97551482 Hilde Tangen
Oppegård Frivilligsentral Oppegård frivilligsentralen@oppegard.kommune.no 66815090 Ida Madeleen Moe
Vågå frivillighetssentral Vågå inger-kari.sata@vaga.kommune.no 61293788 Inger Kari Sæta
Fornebupiloten Bærum fornebupiloten@gmail.com 97954934 Ingrid Brattset
Fet frivilligsentral Fet ingrid.flaoyen@fet.kommune.no 41435219 Ingrid Flåøyen
Engerdal frivilligsentral Engerdal post@engerdal.frivilligsentral.no 47973020 Ingunn Sømåen
Eidsvoll frivilligsentral Eidsvoll post@frivilligsentralen-eidsvoll.no 63960170/ 95223180 Irene Engeskaug
Drammen frivilligsentral Drammen drammen.frivilligsentral@drmk.no 90075399 Irene Sand Sørsdahl
Hemsedal Frivilligsentral Hemsedal fri.hem@online.no 47678040 Jette Lassen Ellseth
Stiftelsen Skjåk friviljugsentral Skjåk skjaak.friviljugsentral@skjaak.kommune.no 900 42 055 Jo-Andre Sperstad Fjeld
Bærum frivilligsentral Bærum post@baerum.frivilligsentral.no 97949356 Jorunn Liodden
Asker frivilligsentral Asker post@asker.frivilligsentral.no 94176261/91183450 Jorunn Schie
Moelv frivilligsentral Ringsaker moelv@frivillighet.no 97434918 Kari Kristiansen
Etnedal frivilligsentral Etnedal post@etnedal.frivilligsentral.no 92132438 Kari Skogstad
Brumunddal frivilligsentral Ringsaker brumunddal@frivillighet.no 62341204 Karin Brodal Syversen
Lier frivilligsentral Lier frivillig@lier.kommune.no 32220378 Kathrine Hoem
Våler Frivilligsentral Våler i Hedmark katinka@vis.kommune.no 91839322 Katinka Schjerven Eriksen
Frivilligsentralen i Ski Ski frivilligsentralen@ski.kommune.no 99216823 Kirsten Grøstad
Lillehammer frivilligsentral Lillehammer lillehammer@frivillighet.no 99269600 Kirsten Kallelid
Hurum frivilligsentral Hurum frivilligsentralen@hurum.kommune.no 32797100 Kjersti Smedstad
NaKuHel Asker Asker post@nakuhel.no 66987550 Kristin Jane Bredal Berge
Nord-Fron frivilligsentral Nord-Fron Laila.fjellseth@nord-fron.kommune.no 61290800 Laila Fjellseth
Flesberg frivilligsentral Flesberg frivillighetssentralen@flesberg.kommune.no 97551547 Laila Ulvik
Lørenskog frivilligsentral Lørenskog frivillig@lorenskog.kommune.no 679 34444 Lillian Halvorsen
Dovre frivilligsentral Dovre Linda.Berntsen@dovre.kommune.no 99355996 Linda berntsen
Nærmiljøsentralen Ringebu Ringebu frivillig.ringebu@gmail.com 95904947 Line Høyesveen
Grue frivilligsentral Grue frivilliggrue@hotmail.com 97678069 Line Kristin Sandbæk
Vestre Slidre frivilligsentral Vestre Slidre Lise.Kopperud@vestre-slidre.kommune.no 91598885 Lise Kopperud
Nannestad frivilligsentral Nannestad post@nannestad.frivilligsentral.no 97761684 Liv Munthe-Kaas / Lisbeth Gulbrandsen
Øystre Slidre frivilligsentral Øystre Slidre liv.vingdal@oystre-slidre.kommune.no 97605755 Liv Vingdal
Øvre Eiker Frivillig Sentral Øvre Eiker frieiker@ovre-eiker.kommune.no 41377480 Live-Kristin S. Skistad
Enebakk frivillighetssentral Enebakk frivillig@ienebakk.no 99491912 Lotte Sandvik
Klokkarstua Nærmiljøsentral Hurum Marianne Bakkerud
Søndre Land frivilligsentral Søndre Land post@sondreland.frivilligsentral.no 953 63 092 Marit Hultmann
Nord-Aurdal frivilligsentral Nord-Aurdal marta.bjornoy.lalim@nord-aurdal.kommune.no 99598702 Marta Bjørnøy Lalim
Vang frivilligsentral Vang frivilligsentralen@vang.kommune.no 46816473 Marte Tangen
Alvdal frivilligsentral Alvdal post@alvdal.frivilligsentral.no 90892517 May Kristin Holøien
Sørum frivilligsentral Sørum post@sorum.frivilligsentral.no 61699900 Mette H Flaen
Hole frivilligsentral Hole Morten.Heggelund@Hole.Kommune.no 32 16 1136 Morten Heggelund
Nedre Eiker frivilligsentral Nedre Eiker frivilligsentralen@neiker.no 32232855 Patricia Rivas Emeci
Heggedal nærmiljøsentral Asker post@iheggedal.no 95273504 Per Sletaune
Aurskog-Høland frivilligsentral Aurskog-Høland frivillig@ahk.no 63 8526 80/81 Ragnar Heide
Elverum frivilligsentral Elverum post@elverumfrivilligsentral.no 95467801 Randi Stensløkken Moen
Foreningen Tolga frivilligsentral Tolga post@tolga.frivilligsentral.no 62496011/91850483 Rigmor Lundberg
Kongsberg frivilligsentral Kongsberg postmottak@kongsberg.kommune.no 32 86 61 44 Rigmor Råen
Frivilligsentralen i Ullensaker Ullensaker frivilligsentralen@ullensaker.kommune.no 66108438 Rita Fjeld Hovden
Hol Frivilligsentral Hol holfrivilligsentral@hol.kommune.no 95980040 Siren R. Bjordal
Ottestad frivilligsentral Stange frivillig.ottestad@bbnett.no 62 57 61 79 Sissel Sivertsen
Gjøvik Frivilligsentral Avd. Biri Gjøvik Solveig Rønningen
Gjøvik Frivilligsentral Avd. Snertingdal Gjøvik Solveig Rønningen
Gjøvik frivilligsentral Avd. Sentrum Gjøvik post@gjovik.frivilligsentral.no 61 15 85 55 Solveig Rønningen
Gjøvik frivilligsentral Avd. Hunndalen Gjøvik post@gjovik.frivilligsentral.no 61 15 85 55 Solveig Rønningen
Gjøvik frivilligsentral Avd. Øverby Gjøvik post@gjovik.frivilligsentral.no 61 15 85 55 Solveig Rønningen
Elvebyen Frivilligsentral Drammen Sonia Nemati
Kongsvinger nærmiljøsenter Kongsvinger kongsvingerbedehus@gmail.com 93065087 Sverre Wold
Nes frivillighetssentral Nes i Akershus frivilligsentralen@nes-ak.kommune.no 63911005 Thomas Ekman Håkonsen (Midlertidig)
Danvik - Fjell frivilligsentral Drammen frivilligsentraldanvikfjell@drmk.no 938 25 601 Tina Fagerhus Brodal
Ås frivilligsentral Ås tone.eng@as.kommune.no 64962236 Tone Merete Eng
Lunner frivilligsentral Lunner post@lunner.frivilligsentral.no 46442520 Toril Svendsbråten
Løten frivilligsentral Løten frivillig.loten.omsorg@gmail.com 62590066 Torild J. Edvardsen
Gol frivilligsentral Gol frigol@online.no 97003509 Trond A. Johansen
Øyer-Tretten frivilligsentral Øyer tr-dalbu@online.no 90525118/ Trond Erik Dalbu
Åmot Frivilligsentral Åmot tat@amot.kommune.no 47971763 Turid JM Athammer
Rælingen frivilligsentral Rælingen unni.aker.nylend@ralingen.kommune.no 47693433 Unni Aker Nylend
Frivilligsentralen i Skedsmo Skedsmo vanja.sortnes@skedsmo.kommune.no 63812020 Vanja Sortnes
Lier Bygdetun Frivilligkontor Lier post@lier-bygdetun.no 32846925 Vibeke Clausen
Jevnaker frivilligsentral Jevnaker post@jevnaker.frivilligsentral.no +47 484 05 219 Øyvind Sogn
2018 © Norges Frivilligsentraler