Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 125

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Aktiv Senior Frivilligsentral Hamar post@hamarseniorsenter.no 90832939 Eli Dæhlin Bøhmer
Wenche Schøyen
Alvdal Frivilligsentral Alvdal post@alvdal.frivilligsentral.no 90892517 Bjørn Lutnæs
May Kristin Holøien
Asker frivilligsentral Asker asker.frivilligsentral@asker.kommune.no 94176261 Erling Bergsaker
Jorunn Schie
Aurskog-Høland frivilligsentral Aurskog-Høland frivillig@ahk.no 63 85 26 80 Rita Lindblad
Inger Heggen Olsen
Borgen nærmiljøsentral Asker Hilde.skogedal@paaborgen.no 47712633 Hilde Skogedal
Tor Ole Bergan
Brumunddal frivilligsentral Ringsaker brumunddal@frivillighet.no 97347717 Anne Dobloug
Knut Ragnar Nes
Bærum frivilligsentral Bærum post@baerum.frivilligsentral.no 97949356 Jorunn Liodden
Cecilie Rom
Danvik - Fjell frivilligsentral Drammen Tina.fagerhus.brodal@drammen.kommune.no 938 25 601 Tina Fagerhus Brodal
Wilfred Vuillaume
Dovre frivilligsentral Dovre Linda.Berntsen@dovre.kommune.no 99355996 Linda Berntsen
Anett Haugen
Drammen Frivilligsentral Drammen drammen.frivilligsentral@drammen.kommune.no 90075399 Irene Sand Sørsdahl
Eidskog frivilligsentral Eidskog post@efrivill.no 976 58 161 Hans Einar Holt
Joakim Nilsson
Eidsvoll frivilligsentral Eidsvoll post@frivilligsentralen-eidsvoll.no 66107639 / 95223180 Irene Engeskaug
Kim Ankersten
Elverum frivilligsentral Elverum post@elverumfrivilligsentral.no 95467801 Randi Stensløkken Moen
Grete Nordbæk
Enebakk frivillighetssentral Enebakk frivillig@ienebakk.no 99491912 Lotte Sandvik
Tormod Berger
Engerdal frivilligsentral Engerdal post@engerdal.frivilligsentral.no 47973020 Ingunn Sømåen
Etnedal Frivilligsentral Etnedal post@etnedal.frivilligsentral.no 92132438 Kari Skogstad
Anne Marit Stensæter
Fet frivilligsentral Lillestrøm Fetfrivilligsentral@lillestrom.kommune.no 41219146 Christin Johansen
Anneth Elise Winger
Flesberg frivilligsentral Flesberg frivillig@flesberg.kommune.no 97551547 Laila Ulvik
Vigdis Løkamoen
Flå frivilligsentral Flå post@flaa.frivilligsentral.no 41605578 Siv Merethe Glesne
Andrine Heie
Flå Ungdomsfrivilligsentral Flå camilla.tollefsen@flaa.kommune.no 41339526 Siv Merethe Glesne
Folldal Frivilligsentral Folldal post@folldal.frivilligsentral.no 95419004 Aina Therese Bakke
Anne Lise Berger
Foreningen Tolga frivilligsentral Tolga post@tolga.frivilligsentral.no 91850483 Rigmor Lundberg
Magni Gundersen
Fornebupiloten - nærmiljøsentral Bærum ingrid@fornebupiloten.no 97954934 Ingrid Brattset
Anne Hojem
Frivilligsentralen i Sør-Aurdal Sør-Aurdal eli.torp@sor-aurdal.kommune.no 95301895 Eli Torp
Frogn frivilligsentral Frogn post@frogn.frivilligsentral.no 41531413 Gro Paulsen
Gausdal frivilligsentral Gausdal tine.andersen@gausdal.kommune.no +4796012521 Tine Andersen
Gjerdrum frivilligsentral Gjerdrum shelli.lake@gjerdrum.kommune.no 488 62 197 Shelli Lake
Liv Minken
Gjøvik frivilligsentral Avd. Hunndalen Gjøvik frivilligsentral@gjovik.kommune.no 61 15 85 55 Thomas Longva
Martin Rosenhof
Gjøvik frivilligsentral Avd. Sentrum Gjøvik frivilligsentral@gjovik.kommune.no 61 15 85 55 Jane Larsen
Thomas Longva
Martin Rosenhoff
Gjøvik frivilligsentral Avd. Sørbyen Gjøvik frivilligsentral@gjovik.kommune.no 61 15 85 55 Thomas Longva
Tina Wilberg
Gjøvik Frivilligsentral Avd. Biri Gjøvik frivilligsentral@gjovik.kommune.no 61 15 85 55 Thomas Longva
Mette Udahl
Gjøvik Frivilligsentral Avd. Snertingdal Gjøvik frivilligsentral@gjovik.kommune.no 61 15 85 55 Thomas Longva
Anette Strand
Gol frivilligsentral Gol frigol@online.no 97003509 Trond A. Johansen
Åshild Knutsmoen
Gran frivilligsentral Lidskjalv Gran post@gran.frivilligsentral.no 97551482 Leila Raustøl
Øyvind Haslestad
Gran frivilligsentral Trivselshuset Gran post@gran.frivilligsentral.no 97551482 Øyvind Haslestad
Leila Raustøl
Greverud Nærmiljøsenter Nordre Follo marit.strander@derdubor.org +47 41429695 Håkon Kringstad
Marit Strander
Espen Øvergaard
Gisle Lunde
Grue frivilligsentral Grue frivilliggrue@hotmail.com 97678069 Karen Banggren
Kariann Halvorsen Bargum
Hamar Frivilligsentral Hamar hamar@frivillighet.no 62510096 Anne Thingstad Bjørnstad
Inga Borud-Bjørke
Heggedal nærmiljøsentral Asker post@iheggedal.no 97404280 Sverre Aae
Lene Dalebråten
Hemsedal Frivilligsentral Hemsedal jette.lassen.ellseth@hemsedal.kommune.no 47678040 Jette Ellseth
Hege Jacobson
Hemsedal Ungdomsfrivilligsentral Hemsedal 45975185 Kari Plejdrup-Skillestad
Hege Jacobsen
Hol Frivilligsentral Hol holfrivilligsentral@hol.kommune.no 95980040 Inger Grostølen
Kolbjørn Bakken
Martine Hellum
Hole frivilligsentral Hole eelkje.alkemade@hole.kommune.no 46926136 Eelkje Alkemade
Reidar Engebretsen
Hole Ungdomsfrivilligsentral Hole 480 03 869 Glenn Lunde
Ole Breili
Hurdal Frivilligsentral Hurdal kristin.austrheim@hurdal.kommune.no 99777533 Kristin Austrheim
Marianne Strand
Hurum frivilligsentral Asker hurum.frivilligsentral@asker.kommune.no 47784916 Kjersti Smedstad
Erling Bergsaker
Innbyggertorget Frivilligsentral Sør-Odal Odne Holm
Jevnaker Frivilligsentral Aktiv Jevnaker Øyvind Sogn
Åse Skagnæs
Jevnaker Frivilligsentraler Jevnaker post@jevnaker.frivilligsentral.no +47 48405219 Øyvind Sogn
Monica Kornum
Åse Skagnæs
Klokkarstua Nærmiljøsentral Asker dagliglederknms@gmail.com 98646079 Kristin Samuelsen
Morten Rosmer
Stian Mørland
Kongsberg frivilligsentral Kongsberg postmottak@kongsberg.kommune.no 48166239 Rigmor Råen
Heidi Hesselberg Løken
Kongsvinger frivilligsentral Kongsvinger post@kongsvinger.frivilligsentral.no 99024817 Aud Ingrid Olstad
Stine Merete Raaden
Kongsvinger nærmiljøsenter Kongsvinger kongsvingerbedehus@gmail.com 93065087 Sverre Wold
Grete Prestvik Hansen
Konnerud Frivilligsentral Drammen marian.thorbjornsen.eldstad@drammen.kommune.no 45619253 Wilfred Vuillaume
Marian Eldstad
Krødsherad Frivilligsentral Krødsherad frivillig@krodsherad.kommune.no 90694206 Cecilie Hurlen
Anders Landergren
Lesja Frivilligsentral Lesja sonja.mathisen@lesja.kommune.no 45313220 Sonja Gitte Mathisen
Trude Tokle
Lier Bygdetun Frivilligsentral Lier siri@lier-bygdetun.no 32846925 Siri Glosli
Roar Bogerud
Lier frivilligsentral Lier frivillig@lier.kommune.no 458 95 880 / 32220378 Kari Tomine Bodnar
Lillehammer frivilligsentral Lillehammer post@lillehammer.frivilligsentral.no 99269600 Kirsten Kallelid
Turid Thomassen
Lom Friviljugsentralen Lom weronika.mokrzecka@lom.kommune.no 90182957 Weronika Mokrzecka
Marit Tangvik
Lunner Frivilligsentral sør Lunner mona.haugen@lunner.kommune.no 40914933 Mona Irene Haugen
Liv Kopperud
Lunner Frivilligsentraler Lunner post@lunner.frivilligsentral.no 93229408/40914933 Toril Svendsbråten
Mona Haugen
Liv Kopperud
Lørenskog frivilligsentral Lørenskog frivillig@lorenskog.kommune.no 679 34444 Ingrid Smedstad
Løten frivilligsentral Løten post@loten.frivilligsentral.no +4748141769 Trine Kazemba
Toril Fossum
Mjøndalen frivilligsentral Drammen marit.hjallen.leknes@drammen.kommune.no 32232855 Marit Leknes
Wilfred Vuillaume
Modum frivilligsentral Modum frivilligsentral@modum.kommune.no 95174474 Bente Røste
Arild Hovden
Moelv frivilligsentral Ringsaker post@moelvfrivilligsentral.no 97434918 Torunn Samuelsen
Arne Henry Granberg
NaKuHel Asker Asker post@nakuhel.no 66987550 Jorunn Thon
Christian Dyresen
Nannestad frivilligsentral Nannestad post@nannestad.frivilligsentral.no 97761684 Bodil Luktvassli
Lisbeth Gulbrandsen
Nes Frivilligsentral Nes frivilligsentralen@nes.kommune.no 66104170 Synne Norum
Nesbyen frivilligsentral Nesbyen post@nesbyen.frivilligsentral.no 450 61 980 Hanna G. Smette
Jan Haraldseth
Nesodden frivilligsentral Nesodden post@nesodden.frivilligsentral.no 48454848 Hege J. Emilsen
John Inge Muldal Erlandsen
Nittedal Frivilligsentral Nittedal frivilligsentral@nittedal.kommune.no 40016675 Nora Berge
Nord-Aurdal frivilligsentral Nord-Aurdal audun.myrvold@nord-aurdal.kommune.no 95202117 Hverdager 09-1500. Audun Myrvold
Nord-Fron frivilligsentral Nord-Fron Laila.fjellseth@nord-fron.kommune.no 91137625 Laila Fjellseth
Anne Olstad
Nord-Odal frivilligsentral Nord-Odal post@frivilligsentral.com 99636134 Bjørn Sandmo
Stine Nesset
Nordre Follo frivilligsentral - Kolbotn Nordre Follo frivilligsentralen.kolbotn@nordrefollo.kommune.no 66815090/97653131 Anne Solhaug
Nordre Follo frivilligsentral – Ski Nordre Follo frivilligsentralen.ski@nordrefollo.kommune.no 99216823 Anita Røkholt
Nordre Land Frivilligsentral Nordre Land hilde.lindahl@nordre-land.kommune.no 90689589 Hilde Lindahl
Nore og Uvdal frivilligsentral Nore og Uvdal jorun.skriudalen@nore-og-uvdal.kommune.no 31024000 Jorun Skriudalen
Gro Grøtjorden
Nærmiljøsentralen Ringebu Ringebu frivillig.ringebu@gmail.com 95904947 Line Høyesveen
Line Ørbekk
Os Frivilligsentral i Østerdalen Os frivilligsentral@os.kommune.no 99536454 Inger Lise Christoffersen
Audhild Storrønning
Katrine Ness
Ottestad frivilligsentral Stange Sissel.Sivertsen@stange.kommune.no 940 93 665 Sissel Sivertsen
Rendalen frivilligsentral Rendalen post@rendalen.frivilligsentral.no 47 13 68 33 Jonny Haugseth
Per Øyvind Berg
Ringerike Frivilligsentral Ringerike post@ringerike.frivilligsentral.no 32142100 Hanne Skrataas
Stein Fines
Rollag og Veggli frivilligsentral Rollag frivillig@rollag.kommune.no 40912463 Olav Hovda
Linda Kristina Abrahamsen
Rykkinn frivilligsentral Bærum post@rykkinn.frivilligsentral.no 90134610 Benedicte Kristiansen
Britta Zeiner
Rælingen frivilligsentral Rælingen susanne.andersen@ralingen.kommune.no 47693433 Susanne Andersen
Joril Fagerås
Rømskog frivilligsentral Aurskog-Høland frivillig@ahk.no 63852680 Rita Lindblad
Geir Olsen
Røyken frivilligsentral Asker royken.frivilligsentral@asker.kommune.no 99517412 Christian Vesseltun
Erling Bergsaker
Sel Frivilligsentral Sel elisabeth.vollen.randen@sel.kommune.no 46864671 Eva Martinsen
Elisabeth Randen
Sigdal Frivilligsentral Sigdal frivillig@sigdal.kommune.no 48001615 May Britt Neshagen
Skedsmo Frivilligsentral Lillestrøm vaso01@lillestrom.kommune.no 63812020 Vanja Sortnes
Jan Teksum
Skedsmokorset Frivilligsentral Lillestrøm arne.vik@skedsmokorset.org 63871277 Arne Vik
Eivind Klemp
Stiftelsen Skjåk friviljugsentral Skjåk skjaak.friviljugsentral@skjaak.kommune.no 900 42 055 Edvard Mølmen
Amund Hånsnar
Stor-Elvdal Frivilligsentral Stor-Elvdal post@stor-elvdal.frivilligsentral.no 40437903 Adam Bielek
Tanya Irene Engelberg
Svelvik frivilligsentral Drammen heidi.smedsrud.hansen@drammen.kommune.no 90131722 Heidi Hansen
Hilde Holm
Søndre Land frivilligsentral Søndre Land post@sondreland.frivilligsentral.no 953 63 092 Marit Hultmann
Stine Magnussen
Sør-Fron Frivilligsentral Sør-Fron Bergljot.Maehlum@sor-fron.kommune.no 94886138 Bergljot Mæhlum
Sør-Odal frivilligsentral Sør-Odal sor-odal.frivillig@hotmail.com 480 70 754 Sigrun Kristoffersen
Eva Carstens-Overn
Sørum frivilligsentral Lillestrøm post@sorum.frivilligsentral.no +4740036450 Mette Flaen
Terje Stigen
Trysil frivilligsentral Trysil post@trysil.frivilligsentral.no 47472918 Ester Borg Rasmussen
Tynset frivilligsentral Tynset post@tynset.frivilligsentral.no 41651712 Oddbjørn Dalløkken
Ann- Magritt Røe
Ullensaker Frivilligsentral Ullensaker frivilligsentralen@ullensaker.kommune.no 66108438 Rita Fjeld Hovden
Bjørn Engebø
Ung Aktiv Ringerike Frivilligsentral Ringerike Endre Knutsen
Petter Endrerud
Ung og frivillig i Nore og Uvdal Nore og Uvdal anne.lise.eriksen@nore-og-uvdal.kommune.no 90040631 Anne Lise Eriksen
Jon Kjøntvedt
Vang frivilligsentral Vang frivilligsentralen@vang.kommune.no 46816473 Marte Tangen
Vestby frivilligsentral Vestby vestby.frivilligsentral@gmail.com 64952560 Ane Nordskar
Camilla Damengen
Vestfossen Frivilligsentral Øvre Eiker 91769086 Anette Hassel Solbakken
Anette Hassel Solbakken
Vestre Slidre frivilligsentral Vestre Slidre torill.troen@vestre-slidre.kommune.no 91520590 Ingunn Snortheimsmoen
Lars Kvissel
Toril Trøen
Vestre Toten frivilligsentral Vestre Toten post@vestretoten.frivilligsentral.no 41646475 Anne -Linn Dambråten
Gunnhild Andersen
Vestre Toten Frivilligsentral Aktiv Vestre Toten Anne-Linn Dambråten
Gunnhild Andersen
Vollen nærmiljøsentral Asker post@ivollen.no 98176329 Sanna Liisa Irene Antell
Marianne Riis Rasmussen
Vågå frivilligsentral Vågå inger-kari.sata@vaga.kommune.no 48263761 Inger Kari Sæta
Våler i Solør Frivilligsentral Våler i Innlandet katinka@vis.kommune.no 91839322 Cathrine Hagen
Cathrine Hagen
Østre Toten Frivilligsentral Østre Toten post@otfs.no 48045307 Anne Beate Bakken
Oda Brateng Gran
Øvre Eiker Frivilligsentral Øvre Eiker frivillighet@ovre-eiker.kommune.no 99444414 Kari Mette Høstvik
Øyer-Tretten frivilligsentral Øyer ot-frivilligsentral@outlook.com 91886643 Mona Svegården
Magnhild Grimsrud
Øystre Slidre frivilligsentral Øystre Slidre liv.vingdal@oystre-slidre.kommune.no 97605755 Liv Vingdal
Elisa Sevilla Ulfstedt
Ål frivilligsentral Ål frivilligsentralen@aal.kommune.no 90708637 Ida Marie Holen
Turid Hilde Gåsbakk
Ål ungdomsfrivilligsentral Ål Turid Hilde Sørbøen Gåsbakk
Åmot Frivilligsentral Åmot tat@amot.kommune.no 47971763 Turid JM Athammer
Caroline Rolstad
Åros Frivilligsentral Asker post@aros.frivilligsentral.no 93647905 Ingunn Fjæran
Arvid Askø
Ås frivilligsentral Ås frivillig@as.kommune.no 90819958 Maria-Therese Jensen
Åsnes frivilligsentral Åsnes afrivill@online.no 62951198 Geir Toverud
Gunvald Bysveen

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (3. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler